Apie pranešėją

Dr. Virginijus Kundrotas yra sertifikuotas Adizes organizacijų transformacijos metodologijos konsultantas, Pokyčių valdymo ir lyderystės ekspertas, daugelį metų vadovaujantis įvairioms Lietuvos bei užsienio organizacijoms, o taip pat esantis eilės tarptautinių bei Lietuvos įmonių direktorių tarybų narys.
Šiuo metu jis yra Adizes Instituto (JAV) vadovas Baltijos šalims bei Adizes Aukštosios Vadybos mokyklos – Adizes Graduate School (AGS), įsikūrusios Santa Barbaroje, Kalifornija (JAV) Dekanas.
Dr. V.Kundrotas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje konsultuoja įmones bei aukščiausio lygio vadovus organizacijų vystymo, vadybos ir lyderystės klausimais, pataria organizacijoms bei jų vadovams, kaip suprasti organizacijos elgesį skirtinguose augimo etapuose ir remiantis tuo pasirinkti reikiamą strategiją, struktūrą, motyvacinę sistemą, ir įgalinti komandinius sprendimus priėmimus. Šių sprendimų pasėkoje organizacijos geba sėkmingai vystytis greitų ir neprognozuojamų pokyčių įtakoje. Konsultacijos bei mokymai vykdomi lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

 

Pranešimo tema: Kodėl atsiranda pasipriešinimas pokyčiams Organizacijoje ir kaip tai spręsti?

 

Prezentaciją galite atsisiųsti paspaudę ČIA.